klienti

Ubytování: Loch Lomond Cottage

Kompletní design stránek, SEO optimalizace a nafocení interiéru chalupy na pronájem v populárním Skotském Loch Lomond.

Web vytvořen na Squarespace, což majitelům poskytuje možnost úprav a naprostou technickou bezúdržbovost.

Redaktorka na volné noze: Jana Uhlířová

Redesign webu na WordPressu. Jana vládne slovy, ale svoji online prezentaci potřebovala trochu uhladit a dostat do té správné vizuální formy.

Web je plně responzivní, bleskově rychlý a postavený na šabloně Astra – Gutenberg & WordPress.

Fotografka: Ceranna Photography

A jsme doma. Tohle je moje oficální webová prezentace svatební fotografky. Po přestěhování z Prahy do Skotska jsem se pohybovala na úplně novém trhu a začínala se prosazovat od nuly. Právě díky optimalizaci webu pro vyhledávání si mě začali nacházet klienti a i dnes si mě 80% mých klientů najde přes Google.

Web je postavený na WordPressu s šablonou od úžasných Flo Themes. Plně optimalizovaný pro vyhledávání a se systematickou tvorbou obsahu a kvalitních backlinků.

Tetovací studio: OOKO

Lokální SEO poradenství. Tady jsem tatérskému studiu pomohla prorazit do organického vyhledávání díky optimalizacím pro konkrétní lokalitu.

Redesign blogu: Dvě Třicítky

Dvě Třicítky píší úspěšný blog a ten potřeboval nový vizuál. Posuvníkem si můžete prohlédnou starou a novou verzi.

Interiérová designérka: Barbora Ferencová

Interiérový designérka z Českého ráje s obrovským talentem a vlastnoručně navrženým webem, který potřeboval trochu vyladit, protože neměl skoro žádnou organickou návštěvnost. Web jsme optimalizovali a už dva měsíce od prvních úprav sledujeme výsledky – mnohem více nových poptávek.

Obsah webu jsme rozšířili, interiér krásně nafotili a vytvořili hodnotné odkazy na web publikací v českých i mezinárodních online časopisech. Dál společně pracujeme na obsahové strategii.

Web běží na Webnode, které je v základu fajn, ale možnosti pro další rozvoj jsou limitované a do budoucna můžeme uvažovat o flexibilnějším řešení.

Fyzioterapeut: Jakub Hemr

Kuba se mi ozval s jeho nápadem pro online služby fyzioterapeuta. Web si udělal, email marketing nastavil, napsal parádní e-book o péči o vyvrtnutý kotník, a chtěl by to dostat k více lidem.

Při základní analýze jsme zjistili že organická návštěvnost je téměř nulová a naprosto nulová pro jeho klíčová slova – dali jsme se do toho. Jsme teprve v začátcích: odstranili jsme zásadní technické problémy a nyní pozvolna naplňujeme strategický plán – budujeme obsah, backlinky a YouTube.

Už pár dní po optimalizaci sledujeme jak se začínáme zobrazovat ve vyhledávání pro naše klíčová slova.

Kubův web je postavený na WordPressu s šablonou MioWeb a je rychlý a plně responzivní.

Pěvecký sbor

Nový projekt pro mladou sbormistryni přebírající otěže pražského komorního sboru s dlouhou historií. Zadání je jasné: elegantní a responsivní web, který si zvládne upravovat sama.

Zvolili jsme tedy platformu Webnode – právě pro snadnou editaci.

Designové motýlky STEELEK

Tvorba webových stránek na WordPressu s tématem Astra a optimalizace pro vyhledávače.

A co váš projekt?

Momentálně mám kapacitu pro několik nových klientů.