SEO optimalizace

Pokud zrovna neleze po horách, Anna dělá SEO pro malé (i větší) podnikatele a kreativce a vede svůj foto business Ceranna Photography. Momentálně ve Skotsku, ale často sní o českých lesech.

Optimalizace pro vyhledávače je trochu magie, ale když máme data a víme kde začít, konkrétní kroky už jsou snadné.

Analýza SEO

V úvodní konzultaci probereme jak na tom váš web momentálně je a jaké jsou vaše cíle. V SEO analýze následně zhodnotím a rozeberu technickou stránku a nedostatky webu, obsah, klíčová slova, backlinky & analýzu návštěvnosti. Vše dodám s konkrétními kroky pro zlepšení a ráda vysvětlím. Vycházím z exaktních dat, žádné dohady.

Optimalizace SEO

V téhle části je moje doporučení třeba naklikat. Můžete buď sami, nebo mi předat otěže. Klikám ráda. Provedeme všechny potřebné změny a naplánujeme na čem je třeba pracovat do budoucna. Následně budeme pečlivě sledovat, jaký to bude mít vliv na návštěvnost a plnění cílů, které jsme si zadali.

Reporting

Hlášení. Hlavně neusnout na vavřínech – projekt sledujeme a reagujeme na jeho vývoj, změny a konkurenci. Můžeme pravidelně každý měsíc konzultovat a dále tvořit vhodnou strategii.


Anna dokázala nemožné, díky její práci je ta má viditelná. Jsem vidět, mám zákazníky, plný kalendář. Udělala za mě to podstatné a neviditelné, smetana na dortu je ale má. 

Barbora Ferencová
Design by BF


Pojďme zjistit co vašemu webu chybí!